Nowy trend w modzie. Ale to już było!

Moda zmienia się, to niewątpliwe. Style pojawiają się, odchodzą i ponownie powracają po kilku latach.

Dekada lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku to, w kwestii spodni moda na tak zwane dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na dzwony powróciła w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ponownie ostatnimi czasy gdzieniegdzie widać ten krój.

W szóstej dekadzie dwudziestego wieku popularne były bardzo wąskie i trochę zbyt krótkie spodnie. Ta moda znowu była popularna w ostatnich latach. Stanowiła część stylu zwanego slim, który charakteryzował się również opiętymi marynarkami.

W latach czterdziestych ubiegłego wieku popularne były nader obfite marynarki i bardzo szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego trendu były garnitury w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i w następnej dekadzie. Jednakże spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Lata czterdzieste ubiegłego stulecia to, jeżeli chodzi o fryzury męskie moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Rzeczona moda wróciła ponownie w latach dziewięćdziesiątych i ostatnio, czyli na początku lat dwudziestych naszego stulecia również widać ten styl.

https://dantex-moda.pl

 

 

Previous post Moda odchodzi tylko na jakiś czas
Next post Reklama w internecie